Įsigyk madingą šeikerį!

Šeikeris coral club

Įsimylėk jį!  Nori pradėti bėgioti, bet trūksta motyvacijos? Įsigyk madingą sportinę aprangą! Nori pagerinti mitybą ir vandens gėrimo įprotį? Įsigyk madingą šeikerį! Shaker Coral Club patikimas dangtelio mechanizmas apsaugo nuo pratekėjimo; plieninio plakiklio dėka gėrimas sumaišomas iki vientisos konsistencijos; kompaktiškas dydis leis pasiimti šeikerį visur su savimi. Išsirink savo! Energijos užtaisas kiekvieną dieną!

Patobulinti „Emu taukai“

patobulinti emu taukai

Mes ir toliau tobuliname savo produktus Pasitikite atnaujintą produktą! Patobulinti „Emu taukai“ (50 ml) – universali kosmetinė priemonė veido ir kūno odai: tinka visų tipų odai; neužkemša porų; giliai drėkina ir minkština odą; Atnaujintoje produkto sudėtyje- rozmarinų lapų aliejus, suteikiantis emu taukams malonų žolelių kvapą ir vitaminas E.    

PhytoGuard PRO išimamas iš asortimento

phytoguard

Coral Club produktų asortimento pakeitimai Mes išimame iš asortimento produktą, skirtą imuniteto stiprinimui, – tai PhytoGuard PRO (kodas 2142). Jį pakeis šių metų naujienos, kurias jūs jau spėjote pamėgti: Phytoviron, Liposomal Vitamin C, Liposomal Vitamin D3 ir, žinoma, naujas pagalbos imunitetui kompleksas— I-Pack.

Tęsiame mūsų produktų tobulinimą – Nauja Cascara Sagrada

nauja cascara sagrada

Švelni laisvinamoji priemonė iš amerikinių šaltekšnių žievės. Gerina žarnyno peristaltiką, reguliuoja tuštinimąsi. Į produkto sudėtį įeina ne tik žievės milteliai, bet ir jos ekstraktas, o tai padidina aktyviųjų medžiagų koncentraciją. Gerina žarnyno peristaltiką, padeda susiformuoti reguliarioms minkštoms išmatoms, PRODUKTO POKYČIAI pavadinimas: Cascara Sagrada Bark sudėtis: amerikinių šaltekšnių žievė, amerikinių šaltekšnių žievės ekstraktas pagalbiniai komponetai pakuotė:….

Vitaminas C – nauda Jūsų organizmui

Vitaminas C yra labiausiai pasaulyje vartojamas vitaminas. Jis yra vitaminų lyderis. Vitaminas C kitaip – vandenyje tirpstantis vitaminas, gyvybiškai svarbus daugeliui organizmo funkcijų. Dalis gyvūnų gali patys sintezuoti šį organizmui naudingą vitaminą, tačiau žmogaus organizmas pats jo negamina. Vitamino C istorija Pirmą kartą vitaminas C moksliniuose straipsniuose paminėtas 1928 m. Tačiau dar 1747 m. pirmasis skorbuto….

Vitaminas E – nauda Jūsų organizmui

Vitaminas E – labai svarbus antioksidantas, saugantis kūno ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Jis skatina organizmo audinių atsinaujinimą, stabdo bei lėtina organizmo senėjimo procesus. Vitaminas E slopina kenksmingų organizmui medžiagų poveikį. Farmacijos bei kosmetikos pramonėje produktams gaminti naudojamas sintetinis vitaminas E. Natūralus vitaminas E yra randamas maisto produktuose, tokiuose kaip įvairūs aliejai bei grūdinės….

MLM Tinklinis Marketingas

Papildomas uždarbis kiekvienam! Kas ieško, tas randa! Turbūt kiekvienas iš mūsų norėtume uždirbti daugiau, bet ne visi turime įgūdžių ar žinių tam, kad įsidarbintume gerai apmokamame darbe, o pradėti verslą – didelė rizika, kurios turbūt daug kam nesinori. Rodos, kad visos durys užvertos ir dabartinėmis pajamomis teks tenkintis visą likusį gyvenimą, ar ne? Nebūtinai! Norime….

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate, kad mes naudojame slapukus.