Liposominis vitaminas D3

Visos vertingiausios vitamino D3 savybės maksimaliai biologiškai įsisavinamu ir saugiu pavidalu. Liposominės technologijos dėka inkapsuliuotas gyvybiškai svarbus vitaminas įsisavina geriau, ir nereikia būti ilgą laiką saulėje, kad organizmas jį susintezuotų.

Produkto kodas: Liposomal Vitamin D3 - 2167 Kategorijos: , , Brand: Coral Club International
Aprašymas

Vitaminas D3 — mikronutrientas, kuris žmogaus organizme vaidina svarbų vaidmenį nuo pat ankstyvosios vaikystės iki gyvenimo pabaigos. Jis reikalingas kalcio, magnio ir fosforo, kurie yra būtini kaulų ir dantų formavimuisi, įsisavinimui. Jis svarbus atramos ir judėjimo aparato susirgimų – rachito, osteoporozės – profilaktikai.

Vitaminas D3 daro įtaką organizmo imuninės ir reprodukcinės sistemų būklei, dalyvauja medžiagų apykaitoje ir kognityvinėje funkcijoje. Jis aktyvina apsauginių baltymų (kurie mažina virusinių ir bakterinių infekcinių susirgimų atsiradimą) sintezę. Žmonės, gaunantys pakankamą vitamino D kiekį, lengviau pakelia stresines organizmui situacijas: šaltį, laiko juostų pasikeitimą, darbą nakties metu, egzaminus.

Pagrindiniai vitamino D3, įterpto į liposominį apvalkalėlį, privalumai yra tie, kad tai maksimaliai biologiškai įsisavinama ir saugi, taip pat geriausiai aktyviosios medžiagos stabilumą išsauganti forma. Liposominis apvalkalėlis sudarytas iš fosfolipidų, kuriuos organizmas gali panaudoti kaip papildomą statybinę medžiagą pažeistoms ląstelių membranoms atkurti.

Liposominis vitaminas D3 – vartojimo būdas

Prieš vartojimą suplakti. Suaugusiems vartoti po 0,5 ml 1 kartą per dieną arba taip, kaip rekomendavo specialistas. Galima vartoti gryną arba atskiesti vandeniu ar sultimis.

Neatidarytą buteliuką laikyti kambario temperatūroje, sausoje ir nuo saulės spindulių apsaugotoje vietoje. Atidarius laikyti šaldytuve. Saugoti nuo vaikų.

Sudėtis

Vitaminas D3 (cholekalciferolis) 10 µg (400 TV), pagalbinės medžiagos.

Galiojimo laikas: 24 mėn.

Gamintojo šalis: Nyderlandai

Sudėtis

Sudėtis

Vitamin D3 sudetis

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Liposominis vitaminas D3”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

17 − 14 =