Coral Artichoke 90 kapsulių

19.57

Klausti kainos ar daugiau informacijos:Tapti klubo nariu ir pirkti su -20% nuolaida
Kategorija:
Aprašymas

Artichoke – geriausi augaliniai komponentai, gerinantys kepenų darbą, vienoje formulėje. Stimuliuoja tulžies susidarymą, padeda sumažinti cholesterolio ir šlapalo kiekį kraujyje. Rekomenduojamas kiekvienam, kas rūko, vartoja alkoholį, valgo riebų ir aštrų maistą arba gyvena užterštoje aplinkoje.

Pagrindiniai komponentai

Artišokai

Sveikatinančiai veikia kepenis ir tulžies latakus. Turi tulžies išsiskyrimui reikalingos medžiagos cinarino. Aprūpindami organizmą maistinėmis medžiagomis (baltymais, vitaminais С, В1, В2, karotenais, mineralinėmis druskomis), artišokai normalizuoja medžiagų apykaitos procesus ir virškinimą.

Tikrieji margainiai

Gerina tulžies susidarymą ir išsiskyrimą, virškinamojo trakto sekrecinę ir motorinę funkcijas, stiprina kepenų apsaugines savybes esant infekcijoms ir kepenų riebalinei distrofijai. Aktyvioji margainių medžiaga yra silimarinas, kuris saugo kepenų ląsteles ir skatina jų atsistatymą, veikia kaip antioksidantas. Silimarinas neleidžia nuodingoms medžiagoms prasiskverbti į kepenų ląstelių vidų, suardo nuodus greičiau, nei prasideda jų žalojantis poveikis.

Kiaulpienės

Gerina virškinimą, pasižymi tulžies išsiskyrimą skatinančiu, šlapimą varančiu ir laisvinamuoju poveikiu.

Betainas

Svarbus organizmo detoksikavimo procesams. Palaiko gerą inkstų, kepenų ir širdies būklę. Padeda užkirsti kelią kepenų suriebėjimui, mažina cholesterolio kiekį kraujyje.

Artichoke Vartojimas

Po 1 kapsulę 3 kartus per dieną valgio metu.

SUDĖTYJE

Artišokų ekstraktas 300 mg, betainas 50 mg, tikrųjų margainių ekstraktas 40 mg, kiaulpienių ekstraktas 20 mg .

Pagaminta: Coral Club International, USA

Sudėtis

Sudėtis

Coral Artichoke 90 kapsulių

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Coral Artichoke 90 kapsulių”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *