PentoKan – Kalis, Vit C, Riboza

Produkto kodas: PentoKan - 2141 Kategorija: Brand: Coral Club International
Aprašymas

Pentokan – padeda palaikyti aukštą energijos lygį ir darbingumą. Padeda efektyviai reguliuoti viduląstelinį metabolizmą. Palaiko širdies ir kraujagyslių sveikatą.

Pentokan pagrindiniai komponentai

Kalis

Elementas, kurio reikšmę sunku pervertinti. Jo yra visuose viduląsteliniuose skysčiuose ir jis padeda normalizuoti rūgščių-šarmų pusiausvyrą. Kalis svarbus širdies sveikatai, mažina miokardo laidumą. Sumažėjus jo kiekiui kraujyje, padidėja aritmijos atsiradimo rizika. Nuo šio mineralo kiekio organizme labai priklauso mūsų darbingumas ir energingumas; sumažėjus kalio kiekiui (dėl įtempto fizinio ar protinio darbo, streso, nesubalansuotos mitybos), žmogus jaučiasi netekęs jėgų ir greitai pavargsta.

Vitaminas С

Tai ypač svarbus sveikatai vitaminas, pasižymintis antioksidantinėmis savybėmis. Jeigu jūs gyvenate aktyviai, įtemptai dirbate, dažnai patiriate stresą arba gyvenate nepalankioje sveikatai aplinkoje, tai jums jis būtinas. Vitaminas С padeda aprūpinti deguonimi raumenis ir kitus audinius, dalyvauja kolageno sintezėje, reikalingas geram baltymų įsisavinimui. Jo dėka organizmas greičiau atsistato po krūvio ar streso. Vitaminas С taip pat padeda organizmui apsisaugoti nuo priešlaikinio senėjimo.

Ribozė

Ji būtina ATP (adenozintrifosfato) molekulių sintezei. Visos mūsų organizmo ląstelės šių molekulių pagalba saugo ir naudoja energiją, kuri yra reikalinga, kad vyktų biocheminės reakcijos. Ribozė ypatingai svarbi sportininkams: ATP koncentracija po treniruotės (arba kitos stresinės situacijos) ryškiai sumažėja, o papildomas jos vartojimas padeda atkurti energijos atsargas.

Sudėtis

Kalis (hidrokarbonatas) 420 mg, Vitaminas С (L-askorbo rūgštis) 100 mg, Ribozė 20 mg

Vartojimas

  • Ištirpinti 1 šnypščiančiąją tabletę 60 ml vandens arba vaisių sulčių.
  • Gerti 1–2 kartus per dieną valgio metu.

Pakuotė: 20 tablečių

Pagaminta: USA

Sudėtis

Sudėtis

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “PentoKan – Kalis, Vit C, Riboza”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

thirteen − eleven =