Super Flora

21.74

Klausti kainos ar daugiau informacijos:Pirkti iš gamintojo, su -20% nuolaida!
Kategorija:
Aprašymas

Super-Flora – probiotikai (bifidobakterijos ir pieno rūgšties bakterijos) – naudingi mikroorganizmai, slopina patogenines bakterijas ir atstato sveiką mikrofloros pusiausvyrą virškinamajame trakte. Gerina virškinimą ir medžiagų apykaitą, dalyvauja vitaminų ir fermentų, reikalingų kokybiškam maisto įsisavinimui, sintezėje. Neleidžia atsirasti alergijai maistui ir intoksikacijai, gamina imuninės apsaugos faktorius ir taip didina organizmo atsparumą.

Šiuo metu visame pasaulyje įvairių disbakteriozės formų paplitimą galima prilyginti stichinei nelaimei – ji apima daugiau kaip 90 % suaugusių žmonių. Kaip žinoma, organizmo būklė didžia dalimi priklauso nuo geros virškinamojo trakto veiklos. O geras virškinamas priklauso nuo jame gyvenančios mikrofloros. Tai – viena pagrindinių apsaugos sistemų, užkertančių kelią ligoms.

Pagrindiniai komponentai

Bifido- ir laktobakterijos – sudaro 85–90 % visos suaugusio žmogaus žarnyno mikrofloros, daro įvairiapusį teigiamą poveikį. Pasižymi priešmikrobiniu aktyvumu, slopina toksinį patogeninių bakterijų ir mielinių grybelių poveikį, stabdo jų vystymąsi žarnyno mikrofloroje, skatina naudingųjų probiotinių kultūrų augimą.

Stimuliuoja limfinį audinį, interferono, imunoglobulinų, limfocitų ir antikūnų gamybą, stiprina bendrą organizmo atsparumą.

Dalyvauja vitaminų K, D, B grupės, pieno, folio irnikotino rūgščių sintezėje bei įsisavinimo procesuose, skatina nepakeičiamų aminorūgščių susidarymą, geresnį kalcio druskų įsisavinimą.

Aktyviai dalyvauja skaidant ir įsisavinant maisto medžiagas: stiprina baltymų ir angliavandenių hidrolizę, tokiu būdu normalizuoja fermentinį virškinimą, virškinamajame trakte gamina laktozės metabolinius fermentus.

Mažindami cholesterolio kiekį kraujyje bei normаlizuodami lipoproteinų ir fosfolipidų lygį, veikia organizmo lipidų apykaitą, gerina riebalų skaidymą.

Neleidžia vystytis meteorizmui, reguliuoja žarnyno peristaltiką.

Inulinas gerai žinomas augalinis prebiotikas, virškinamajam traktui būtinų maistinių skaidulų šaltinis. Inulinas stimuliuoja nuosavų gerųjų bakterijų augimą storojoje žarnoje ir taip palaiko sveiką žarnyno mikroflorą. Be to, inulinas – geras sorbentas, gerina žarnyno peristaltiką, padeda pašalinti iš organizmo toksinus.

Vartojimo būdas

Po 1 kapsulę 1 kartą per dieną valgio metu.

Sudedamosios dalys:

Bifidobacterium longum 3×109, inulinas 25 mg, Lactobacillus acidophilus 2×109, pagalbinės medžiagos.

Pagaminta: Coral Club International, USA

Sudėtis

Sudėtis

• Simbiotikas, probiotikų ir prebiotiko inulino derinys, sudarantis palankias sąlygas naudingosioms bakterijoms daugintis ir žarnyno mikrofloros sveikatos stiprinimui.

• Inulinas žymiai padidina probiotikų efektyvumą.

Super Flora

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Super Flora”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

15 − 7 =