Program 2 Colo-Vada Plus Set 2

Kategorija:
Aprašymas

Antras etapas
VALYMAS – 4 dienos
Antrajam programos etapui skirti 8 maišeliai Nr. 2, kiekviename iš jų yra:
„Ultimate“ (1 tabletė), „Vitamin C“ (1 tabletė), „Alfalfa“ (2 kapsulės), „Cascara Sagrada“ (1 tabletė), „Combination Two“ (1 kapsulė), „Black Walnut Leaves“ (1 tabletė).

Produktai, įeinantys į programos „Colo-Vada Plus“ sudėtį, turi teigiamą poveikį organizmui:
• detoksikuoja;
• laisvina vidurius;
• turi antiparazitinių, antimikrobinių savybių;
• normalizuoja virškinamojo trakto mikroflorą ir virškinimo procesą;
• stiprina organizmą ir mažina laisvųjų radikalų žalingą poveikį.

„Cascara Sagrada“ – laisvinamoji priemonė, pagreitina šlakų pašalinimą, padeda susiformuoti reguliarioms minkštoms išmatoms, kurios nedirgina gleivinės.

„Black Walnut Leaves“ turi antiparazitinį ir antibakterinį poveikį, slopina daugelio kirminų rūšių gyvybinę veiklą, stabdo rūgimo ir puvimo procesus žarnyne, veikia kaip silpni laisvinamieji.

„Ultimate“ – tai subalansuotas vitaminų ir mineralų šaltinis. Padeda kompensuoti naudingųjų elementų trūkumą organizme, optimizuoja medžiagų apykaitą.

„Alfalfa“ yra augalinių baltymų, vitaminų, mineralų ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų šaltinis. Stiprina visą organizmą, suriša holesterolį, neleidžia atsirasti įvairioms anemijoms.

„Combination Two“ veikia detoksikuojančiai, turi priešuždegiminį ir antiparazitinį poveikį. Augalinių komponentų kompleksas aktyviai stimuliuoja sekrecinę ir motorinę virškinamojo trakto veiklą, gerina kepenų darbą, viso organizmo detoksikavimo procesus, mažina uždegimus.

Antrajame etape pagrindinė valomoji preimonė yra milteliai „Colo-Vada Plus Powder“. Į jų sudėtį įeina maistinės skaidulos, kurios, sumaišytos su vandeniu arba sultimis, smarkiai išbrinksta ir padeda išsivalyti žarnynui. Dar vienas iš esmės svarbus šio mišinio komponentas yra kaolinas. Jis turi aptraukiantį poveikį ir yra efektyvus adsorbentas. Slinkdamas žarnynu kaolinas suriša didelį kiekį užsilaikiusio žarnyno turinio, jį suminkština ir, švelniai ir saugiai jautriai gleivinei, pašalina iš organizmo. Kaolinas adsorbuoja 40 kartų didesnį kiekį toksinių medžiagų nei sveria pats.

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Program 2 Colo-Vada Plus Set 2”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *