Program 2 Colo-Vada Plus Set 1

Kategorija:
Aprašymas

Kartu su kompleksinėmis organizmo valymo priemonėmis (dietomis, badavimu ir t. t.) galima naudoti programą „Colo-Vada Plus“. Ją sudaro tam tikrų maisto papildų, skirtų optimizuoti valymosi procesą ir išsaugoti vitaminų ir mineralų balansą, rinkiniai, kuriuos reikia vartoti laikantis tam tikros tvarkos.

Ši programa trunka 14 dienų, kurios suskirstytos į 3 etapus. Tai leidžia maksimaliai pagerinti šlakų pašalinimą ir virškinamojo trakto darbą, išsaugoti naudingąsias žarnyno bakterijas, normalizuoti vitaminų  ir mineralų balansą dietos metu, aprūpinti organizmą naudingomis medžiagomis, iki minimumo sumažinti nekomfortiškus pojūčius.

Pirmas etapas
PASIRUOŠIMAS – 7 dienos
Pirmajam programos etapui yra skirta 14 maišelių Nr. 1, kiekviename iš jų yra:
„Ultimate“ (1 tabletė), „Vitamin C“ (1 tabletė), „Alfalfa“ (2 kapsulės), „Cascara Sagrada“ (1 tabletė), „Combination Two“ (2 kapsulės), „Black Walnut Leaves“ (2 tabletės).

Produktai, įeinantys į programos „Colo-Vada Plus“ sudėtį, turi teigiamą poveikį organizmui:
• detoksikuoja;
• laisvina vidurius;
• turi antiparazitinių, antimikrobinių savybių;
• normalizuoja virškinamojo trakto mikroflorą ir virškinimo procesą;
• stiprina organizmą ir mažina laisvųjų radikalų žalingą poveikį.

„Cascara Sagrada“ – laisvinamoji priemonė, pagreitina šlakų pašalinimą, padeda susiformuoti reguliarioms minkštoms išmatoms, kurios nedirgina gleivinės.

„Black Walnut Leaves“ turi antiparazitinį ir antibakterinį poveikį, slopina daugelio kirminų rūšių gyvybinę veiklą, stabdo rūgimo ir puvimo procesus žarnyne, veikia kaip silpni laisvinamieji.

„Ultimate“ – tai subalansuotas vitaminų ir mineralų šaltinis. Padeda kompensuoti naudingųjų elementų trūkumą organizme, optimizuoja medžiagų apykaitą.

„Alfalfa“ yra augalinių baltymų, vitaminų, mineralų ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų šaltinis. Stiprina visą organizmą, suriša holesterolį, neleidžia atsirasti įvairioms anemijoms.

„Combination Two“ veikia detoksikuojančiai, turi priešuždegiminį ir antiparazitinį poveikį. Augalinių komponentų kompleksas aktyviai stimuliuoja sekrecinę ir motorinę virškinamojo trakto veiklą, gerina kepenų darbą, viso organizmo detoksikavimo procesus, mažina uždegimus.

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Program 2 Colo-Vada Plus Set 1”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *