Coral Kelp 60 kapsulių

Klausti kainos ar daugiau informacijos:Tapti klubo nariu ir pirkti su -20% nuolaida
Aprašymas

Kelp – Japonijos jūrų dumbliai ir žinomi augaliniai antioksidantai gerina širdies ir kraujagyslių, virškinimo sistemų veiklą, gerina organizmo detoksikaciją. Japonijos jūrų dumbliai – turtingas organinio jodo šaltinis.

Pagrindiniai komponentai

Japonijos jūrų dumblių ekstraktas
Šie dumbliai yra vieni naudingiausių rudadumblių, kurių sudėtyje daugybė naudingų medžiagų: baltymų, mineralų (jodo, kalio, natrio, sieros, silicio), vitaminų A, C, D, E, В grupės, PNRR ir kt. Ląstelienos ir alginatų dėka gerina žarnyno darbą, padeda pašalinti toksinus. Kaip jodo šaltinis labai naudingi skydliaukės sveikatai palaikyti.

Paprastųjų erškėčių vaisių ekstraktas
Paprastųjų erškėčių vaisiuose yra 10 kartų daugiau vitamino С, nei juoduosiuose serbentuose ir 100 kartų daugiau, nei obuoliuose. Gerina medžiagų apykaitą, didina atsparumą infekcijoms, stiprina imunitetą.

Imbierų šaknų ekstraktas
Tai gamtinis antioksidantas, padedantis palaikyti fizinį aktyvumą. Padeda sumažinti per didelį cholesterolio kiekį ir taip stiprina kraujagysles ir gerina jų sveikatą, gerina virškinimo funkciją, padeda efektyviai detoksikuoti organizmą.

Kaip vartoti Kelp

Po 1 kapsulę 1–2 kartus per dieną valgio metu.

Sudedamosios dalys:
Japonijos jūrų dumblių ekstraktas 180 mg, paprastųjų erškėčių vaisių ekstraktas 150 mg, imbierų šaknų ekstraktas 20 mg, pagalbinės medžiagos.

Pagaminta Coral Club International, USA

Sudėtis

Sudėtis

Coral Kelp 60 kapsulių

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Coral Kelp 60 kapsulių”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *