Coral Detox Plus

Klausti kainos ar daugiau informacijos:Pirkti iš gamintojo, su -20% nuolaida!
Produkto kodas: 80360 Kategorijos: ,
Aprašymas

Coral Detox Plus – bazinis rinkinys, skirtas efektyviai organizmo detoksikacijai.

Į šio rinkinio sudėtį įeina 6 produktai: Assimilator (90 kapsulių), Н–500 (60 kapsulių), Coral-Mine (30 vnt.), Coral Lecithin (120 kapsulių), Pentokan ir AlfAlfa.

  • Assimilator“ – tai augalinės kilmės fermentų, vit. A ir vit. D kompleksas, padedantis kokybiškai suskaidyti maisto produktus virškinamajame trakte ir sumažinti toksinų susidarymą organizme.
  • Н–500“ – antioksidantas, saugantis organizmą nuo oksidacinio streso neigiamų pasekmių, padeda pasigaminti ląstelinės energijos.
  • Coral-Mine“ – mineralinė kompozicija iš giliavandenių koralų, palankiai veikianti organizmo mineralų balansą ir padedanti pašalinti vandenyje tirpius toksinus.
  • Coral Lecithin“ – gamtinių fosfolipidų šaltinis: saugo ląstelių membranas nuo žalojančio toksinų poveikio, gerina kepenų – pagrindinio organizmo filtro funkcijas.
  • Coral Detox“ – tai rinkinys, kompleksiškai padedantis organizmui pašalinti toksinus natūraliu keliu, dėl ko susidaro palankesnės sąlygos ląstelėms būti sveikesnėms, o organizmui aktyviam ir jaunam ilgus metus.

Pagaminta: Coral Club International, USA

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Coral Detox Plus”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2 × five =