Cascara Sagrada

Įvertinimas: 5.00 iš 5 (viso įvertinimų: 1)
(1 pirkėjo atsiliepimas)

Džiovinta Amerikinio šaltekšnio žievė šimtmečius buvo naudojama kaip vidurius laisvinanti priemonė, pirmiausia Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų vietinių gyventojų, o vėliau – baltųjų naujakurių.

Klausti kainos ar daugiau informacijos:Tapti klubo nariu ir pirkti iš gamintojo!
Produkto kodas: Cascara Sagrada - 1405 Kategorijos: , Brand: Coral Club International
Aprašymas

Cascara Sagrada (Amerikinis šaltekšnis) – natūralus šaltekšnio produktas. Jis laisvina vidurius ir reguliuoja žarnyno, ypač storosios žarnos, raumenų tonusą, aktyvina visos virškinimo sistemos sekreciją ir žarnyno peristaltiką.

Šaltekšnis švelniai valo žarnyną ūmaus, lėtinio, atoninio ar spazminio vidurių užkietėjimo atvejais. Gali būti vartojamas sergant hemorojumi, tiesiosios žarnos įtrūkimų atvejais, formuoja minkštas, susierzinimo nekeliančias išmatas, kartu skatina žarnyno gleivinės gijimą.

Laisvinamasis šaltekšnio poveikis jaučiamas po 8–10 valandų, todėl jį reikėtų gerti nakčiai. Toks ilgas latentinis periodas aiškinamas tuo, kad antraglikozidai nėra aktyvūs vos jų išgėrus. Storajame žarnyne jie suskyla į emodiną ir chrizofaninę rūgštį, kurios kelia storosios žarnos tonusą, skatina peristaltiką, taip padėdamos judėti išmatoms. Dėl emodino ir chrizofaninės rūgšties poveikio storojoje žarnoje lėčiau rezorbuojasi skysčiai, didėja ir skystėja išmatos, viduriai dar labiau palaisvėja.

Rauginės šaltekšnio medžiagos saugo gleivinę nuo uždegimų, aktyviai naikina bakterijas. Sąveikaudamos su žarnyno gleivine, malšina skausmą, aptraukia gleivinę apsaugine plėvele, kuri trukdo plisti uždegimo židiniams.

Eteriniai aliejai dezinfekuoja, malšina skausmą ir tonizuoja. Slopina daugelio skausmą sukeliančių mikroorganizmų veiklą, stabdo rūgimo ir puvimo procesus žarnyne. Eterinių aliejų sudėtyje esantys polifenolai skatina tulžies išsiskyrimą, kepenų sekrecinę ir antitoksinę funkcijas, normalizuoja tulžies išsiskyrimą, kartu su tulžimi aktyvina cholesterolio ir toksinių medžiagų šalinimą.

Cascara Sagrada nauda:

  • reguliuoja tuštinimąsi
  • slopina skausmą ir uždegimą žarnyne
  • šalina iš organizmo toksinus
  • normalizuoja virškinimo sistemos veiklą

Kaip vartoti: Po 1 kapsulę vakare valgio metu. Vartojimo trukmė 2–3 savaitės.

Pakuotė: 100 tablečių

Sudėtis: Amerikinio šaltekšnio žievė; pagalbinės medžiagos.

Pagaminta: South Korea

Sudėtis

Sudėtis

Cascara Sagrada sudėtis

Atsiliepimai (1)

1 atsiliepimas apie Cascara Sagrada

  1. Įvertinimas: 5 iš 5

    Cascara Sagrada

    Gerai pralaisviną vidurius, užtenka vienos kapsulės su vakariene.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

1 × 2 =