Ginkgo Biloba

15.22

Klausti kainos ar daugiau informacijos:Pirkti iš gamintojo, su -20% nuolaida!
Kategorija:
Aprašymas

Ginkgo Biloba – neatsitiktinai Ginko bilobą vadina medžiu, “prailginančiu gyvenimą”, ištvermės ir ilgaamžiškumo simboliu. Jo sudėtyje yra kompleksas naudingų medžiagų, teigiamai veikiančių sutrikus smegenų kraujotakai, svaigstant galvai, sutrikus atminčiai bei širdies ritmui, sergant išemine liga. Tai vienintelis mokslui žinomas augalas, turintis specifinių medžiagų ginkgolidų ir bilobalidų. Dar yra flavoninių glikozidų ir mineralų.

Sudėtis:

Gudobelė rūpestingai saugo širdį. Jos lapuose ir žieduose buvo rasta pačių įvairiausių medžiagų: flavonoidų, sacharidųs (sorbito, fruktozės), mineralų, eterinių aliejų, triterpeno rūgščių, vitaminų A, C, P , kurie aktyviai dalyvauja žmogaus organizmo fiziologinių procesų reguliavime.

Ginkgo biloba padeda smegenų ir širdies ląstelėms apsirūpinti deguonimi ir maistingosiomis medžiagomis, slopina emocinę įtampą, stimuliuoja ne tik pagyvenusių, bet ir jaunų žmonių, turinčių didelius protinius krūvius, atmintį, padeda koncentruoti dėmesį.

Ginkgolidai ir bilobalidai gerina kraujagyslių sienelių elastingumą, plečia kraujagysles, slopina uždegimą, užkerta kelią trombocitų agregacijai ir krešulių susidarymui, gerina kraujotaką.

Flavoniniai glikozidai užtikrina antioksidacinį veikimą: trukdo lipidų peroksidinei oksidacijai, neleidžia laisviesiems radikalams griauti ląstelių membranas, stiprina kraujagyslių sienelių elastingumą ir tvirtumą, mažina kapiliarų pralaidumą. Sugebėdami stabdyti cholesterino plokštelių susidarymą ir gerinti metabolizmą smegenų ląstelėse, užkerta kelią Alcheimerio ligos vystymuisi.

Flavonoidai, rūgštys, eteriniai aliejai, kalis, magnis, kalcis, geležis. Jie blokuoja trombocitų aktyvumą, mažina krešulių susidarymą ir gerina kraujo reologines savybes, veikia kaip antioksidantai, saugo miokardo ląsteles nuo išeminio pakenkimo. Pakankamas kalio ir magnio kiekis gerina kraujotaką širdies kraujagyslėse ir palaiko tinkamą širdies raumens tonusą, stiprina jos ištvermę ir darbingumą.

 

Ginko bilobos ir gudobelės kompleksas:

  • gerina galvos smegenų ir širdies kraujotaką;
  • užkerta kelią krešulių susidarymui ir trombocitų agregacijai;
  • stiprina dėmesio koncentraciją, mažina nuovargį, nervingumą, kelia darbingumą;
  • saugo kraujagysles ir širdies raumenį nuo išemijos.

Kaip vartoti

Po 1 kapsulę per dieną valgio metu.

Pagaminta: Coral Club Internationas, USA

Sudėtis

Sudėtis

Sudėtis: dviskiaučio ginkmedžio ekstraktas, vienapiesties gudobelės ekstraktas; pagalbinės medžiagos. 

 

Ginkgo Biloba

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ginkgo Biloba”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

4 + thirteen =