Alive Paviršių priežiūros priemonių kolekcija

Klausti kainos ar daugiau informacijos:Tapti klubo nariu ir pirkti su -20% nuolaida
Aprašymas

Į komplektą įeina penkios būtiniausios priemonės, kurios pavers namų priežiūrą maloniu užsiėmimu, žymiai palengvins buitį, sutaupys jūsų laiką ir pinigus, saugos sveikatą. Malonus užsiėmimas – lengva naudoti, o rezultatas stebina ir džiugina.Lengvina buitį – priemonės universalios, pasižymi antistatiniu poveikiu, nepalieka dryžiu, lengvai nuplaunamos.

Taupo laiką ir pinigus – iš vieno koncentrato buteliuko gaunate penkis buteliukus efektyvios, paruoštos naudojimui priemonės.

Saugo sveikatą, nes sudėtyje – gamtinės kilmės komponentai, natūralūs kvapikliai, nėra fosfatų, chloro, dažiklių, naftos perdirbimo produktų ir kitų agresyvių medžiagų.

Sudėtis

Sudėtis

Į paviršių priežiūros priemonių kolekciją įeina:

Alive A

Universali priemonė, skirta kokybiškam visų pavišių ir gaminių iš stiklo, aliuminio, plieno, nerūdijančio plieno, laminato, plastiko, medžio, odos, chromo valymui ir nuriebalinimui.

Alive B

Malonaus mėtų-citrinų aromato priemonė skirta vonios kambario ir tualeto plaunamiems paviršiams.

Alive F

Malonaus citrusinių aromato priemonė, skirta visų tipų grindų paviršių ir sieninių plytelių valymui.

Alive G

Stiklų ir veidrodžių priežiūros priemonė šalinanti purvą nuo visų tipų stiklinių paviršių: langų, veidrodžių, automobilių stiklų, televizorių ir kompiuterių monitorių, polikarbonato, akrilinių stiklų.

Alive K

Priemonė skirta riebalų šalinimui nuo visų tipų virtuvinių paviršių (plieno, nerūdijančio plieno, stiklo, aliuminio, plastiko, medžio, chromo).

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Alive Paviršių priežiūros priemonių kolekcija”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *