BELOJAR TRENIRUOTĖS KAUNE

Belojar treniruotes Kaune

Belojar sveikatingumo mankšta naudinga kiekvienam žmogui, bet ypatingai rekomenduojama tiems, kas susiduria su sveikatos problemomis:

  • nugaros, juosmens, stuburo kaklinės dalies skausmai
  • lėtinis nuovargis, jėgų praradimas
  • užsitęsusi nervinė įtampa, depresinės būsenos
  • miego sutrikimai
  • sąnarių skausmai
  • vidaus organų ligos
  • sėdimas gyvenimo būdas, antsvoris
Šiais pratimais gerinama kraujotaka, limfos tekėjimas, išlavinami smulkiausi raumenukai, sustiprinami sąnariai, raiščiai. Atliekant iš pažiūros paprastus pratimus, vyksta veiksminga stuburo ir atraminio judėjimo aparato terapija.

Belojar sistema nepalieka abejingų, nes praktiškai nuo pirmų užsiėmimų prasideda teigiami kūno pokyčiai, jaučiamas energijos antplūdis. Mankštinantis pagal šią metodiką, galima pasiekti nuostabių rezultatų!

Kviečiame jungtis, laukiamas kiekvienas! Ypatingas dėmesys senjorams! Užsiėmimai vyksta:

Kaunas, Šarkuvos 22, Sporto klubas

I ir V – nuo 18:30 val.
II ir IV – nuo 14:00 val.

Belojar trenerė Kaune, Gina Tel. 8 650 18222

Belojar trenere Kaune

„Belojar“ sistema – kūno ir proto harmonija

Žurnalistė Viktorija Petkevičiūtė.
„Raktas“ 2013 m. spalio 29 – lapkričio 11

Ar esate girdėję apie gydymo sistemą, kurioje naudojamas raumenų tempimo principas? Tokį fizinio lavinimo ir organizmo stiprinimo būdą siūlo Stanislovas ŽUKOVAS, žinomas rusų psichologas, psichoterapeutas, fitoterapeutas, kelių knygų autorius.

Belojar mankštos autorius

Pasak S. Žukovo, „Belojar“ – tai psichofizinių pratimų sistema, kurią praktikuodami galime atkurti centrinės nervų sistemos veiklą, didinti ištvermę, gerinti lankstumą ir tuo pačiu vidinių organų funkcijas. Su p. Žukovu susitikome Nemenčinės kultūros centre, kur jis atestavo būsimus „Belojar“ sistemos instruktorius Lietuvoje. Tą pačią dieną įvyko ir naujausios sistemos autoriaus knygos „Belojar – natūralaus judesio principai“ pristatymas.

Rezultatą galite pajusti jau po pirmo užsiėmimo

treniruotė

– Kodėl nuo pat jaunų dienų domitės žmogaus sveikata ir jos problemomis?

– Kiekvienas vienodai ateiname į šį pasaulį – gimstame ir gyvename. Tačiau ateina laikas, kad dėl tam tikrų priežasčių imame švaistyti savo sveikatą to kartais nė nesuprasdami. Rezultatas gali būti labai liūdnas, todėl kai kurie žmonės paprasčiausiai siekia to išvengti, ieško sveikatingumo bei ilgaamžiškumo kelių. Mano gyvenime buvo metas, kai sunkiai sirgau ir gydytojai man sakė, kad galiu numirti.

Vietoj to aš pasveikau. Tai paskatino mąstyti, kodėl įvyko atvirkščiai, nei sakė gydytojai, kilo labai daug klausimų. Ilgai ieškojau atsakymų į tuos klausimus, kurie atvedė prie tam tikros praktinės sistemos. Studijuodamas psichologiją supratau, kad tai, kas mano galvoje, tai, ką jaučiu, turiu suprantamais žodžiais perduoti ir kitiems.

pratimasSujungiau psichologines, neurologines, anatomijos ir tautosakos žinias ir sukūriau savo sistemą „Belojar“. Vėliau šios sistemos ėmiau mokyti žmones. Rusai sako: „Savas drabužis arčiau kūno“, todėl aš sakau, kad savo kūnu rūpintis yra be galo svarbu, juk kas jums artimiausias – jūs pats!

Žmonės sako, kad tai egoistiška, bet palaukite, jeigu aš susitvarkysiu savo kūną, savo sveikatą, galėsiu to išmokyti ir jus – tai bus tik geras darbas, ar ne? Jeigu nežinai, kaip reikia gyventi sveikai, niekam kitam negali nieko aiškinti.

Įsivaizduokite rūkantį ir alkoholio nevengiantį asmenį, vedantį seminarus ir aiškinantį, kaip atsikratyti priklausomybių. Nesąmonė. Sveikatos palaikymo būdų mokantis žmogus visų pirma turi pats būti sveikas.

Laikausi principo, jog tai, ką bandau įrodyti savo mokiniams, privalau jiems iš pradžių fiziškai pademonstruoti – kaip viskas veikia, o ne valandų valandas kalbėti, kaip tai „kada nors“ jiems teiks naudos. Suvokęs visus šiuos dalykus, sukūriau „Belojar“ sistemą, ji tapo mano gyvenimo būdu. Žinoma, dar svarbu pripažinti Dievą (o Jį aš tikiu), Jo veikimą bei įsakus – tada mes gyvensime ilgai.

– Šiais laikais praktiškai kiekviena sveikatingumo sistema teigia esanti geriausia ir jų, sutikite, labai daug. Kaip teisingai išsirinkti, iš kur žinoti, kuri sistema mums tinka geriausiai?

– Praktiškai visos egzistuojančios sveikatingumo sistemos yra geros ir savaip naudingos, tačiau aš galiu kalbėti apie tai, ką išmanau – apie sistemą „Belojar“. Vieni sako, kad „Belojar“ jiems primena jogą, kitiems – taiči, ciguną ir t. t. Taip, panašumų yra, tačiau skiriasi laikotarpis tarp praktikavimo pradžios ir rezultatų. Galiu pasakyti, kad šioje sistemoje savo galimybes ir rezultatą galite pamatyti jau po pirmos treniruotės.

„Kad ištreniruotum „geležinę“ ranką, tau nereikia daugelio metų, tvirtą ranką turi jau dabar, tik mokėk tai išnaudoti“, – nuolat sakau savo mokiniams. Nenaudodami daug jėgų, mokėdami teisingai ištempti savo raumenis (kurių įprastai net nejudiname), galime pasiekti didelių rezultatų.

Žmogui naudingiausia sistema yra ta, kuri yra natūraliausia. Pažiūrėkime į gamtą: nei kačiukai, nei šuniukai neužsiiminėja jokia sveikatingumo sistema ar sportu. Jie natūraliai žino, kad atsikėlus iš miegų visų pirma reikia pasirąžyti, pratempti raumenis, ir tada gali saugiai ir sveikai judėti.

Belojar treniruotė

 

Mokėdami valdyti kūną išmokstame valdyti protą

– Kalbant abstrakčiau, norėtųsi paklausti Jūsų nuomonės – kokie esminiai kokybiško žmogaus gyvenimo aspektai? Kokie pamatiniai dalykai svarbiausi?

– Mano nuomone, pats pirminis ir esminis dalykas yra sveikas žmogaus kūnas. Žmogaus kūnas, jo prigimtis ir gamta. Nereikia išradinėti dviračio, jis jau seniai išrastas. Žiūrėkite, gimsta vaikelis ir ką visų pirma jis išmoksta? Ogi vertikaliai atsistoti ir vaikščioti. Tik vėliau jis ima klausinėti mamos: „Ar tu mane myli?“ ir tik dar vėliau paklausia „O kodėl tu mane myli?“

Gamtoje pirmiausia vyrauja fizinis sveiko kūno, judėjimo vystymosi aspektas. Vėliau, jeigu išmokstame teisingai valdyti savo kūną, jis išmoksta suvokti proto galią, kad galėtų vadovauti savo dvasiai. Labai svarbu išmokti valdyti kūną, nes tik mokėdami tai galime išmokti valdyti ir savo protą. Valdymo procesai visur tie patys – tiek kūne, tiek šeimoje, tiek darbe, visa tai reikia mokytis valdyti.

Dalis mūsų pasaulio visuomenės nemoka ar tiesiog nenori rūpintis savo kūnu, sveikata, gerove. Pažiūrėkite, kas kiekvieną dieną vyksta aplink mus – karai, nusikaltimai, iškrypimai… Žmonės vis dar neišmoko rūpintis savimi, savo sveikata, kūnu, iškreipė požiūrį į jį, nutolo nuo savo prigimties. O kur dėtis normaliems, padoriems žmonėms? Tapti tokiems kaip tie? Bet ar tai normalu, natūralu? Atleiskite, ne. Tik būdami sveiko kūno ir proto galime kurti sveiką visuomenę!

Veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais

– Kokių problemų vedami į Jus kreipiasi žmonės? Kokiais metodais jas sprendžiate?

– Žmonės kreipiasi dėl įvairiausių problemų. Pagrindinės bėdos – kūno valdymo trūkumas, sutrikusi vidinių organų veikla, alergijos, prasta fizinė forma. Mes stengiamės atstatyti kūno valdymo gebėjimus, kurie mums suteikti prigimties. Taip pat įvairių pratimų metu treniruojame ir centrinę nervų sistemą (nugaros bei galvos smegenis), dėl kurios veiklos sutrikimų žmogų gali kankinti daugelis ligų.

„Belojar“ – sistema, apimanti daugelį kūno treniravimo metodų, tai – raumenų tempimas, lankstumo bei ištvermės lavinimas, kūno masažas ir kita. Visi pastarieji metodai yra patikrinti ir jų veikimas moksliškai įrodytas Sankt Peterburgo medicinos akademijos (dabar – Rusijos Federacijos šiaurės vakarų valstybinio medicinos universiteto) specialistų.

Naudojame ir neuropsichologinius metodus, kurių metu kuriamas ryšys tarp smegenų ir raumenų, būtent todėl „Belojar“ sudaro psichofiziniai pratimai. „Belojar“ sistema sukurta sujungus daug įvairių – medicininių, psichologinių, tautosakinių – žinių ir gali žmonėms labai svarbius dalykus paaiškinti paprasta ir aiškia kalba. Kartais juokauju, kad šią sistemą sugalvojo Dievas, o aš apie ją žmonėms tik papasakojau.

Žinoma, kiekvienas viską supranta savaip – vieni dalykus suvokia regėjimu, kiti klausa, treti – per jutimus. Reikia tik mokėti žmonėms parodyti, kaip konkrečiai veikia tam tikri dalykai, tuomet lengviau pasiekti gerų rezultatų.

„Belojar“ sistemos trenerio Viktoro Daukšos komentaras:

treneris„Belojar“ sistema susidomėjau visai netyčia, prieš 2 metus. Tuomet, tik baigęs bakalauro studijas, pradėjau dirbti statybose, dėl to ilgainiui pradėjo skaudėti nugarą, kojas. Elektroniniu paštu atsitiktinai gavau žinutę apie nemokamą „Belojar“ sistemos įvadinę paskaitą, nuėjau į ją, pabandžiau treniruotis ir pastebėjau, kad prieš tai kankinę nugaros skausmai silpsta, o galų gale – ir visai išnyko.

Labiausiai pasisekė, kad nuo pirmos pamokos treniravausi pas „Belojar“ įkūrėją Stanislovą Žukovą. Šis žmogus gali praktiškai įrodyti kiekvieną savo žodį. Mane ypač sudomino pratimas, per kurį aš negalėjau nulenkti ištiestų vienos merginos rankų. Ėmė kilti klausimų apie žmogaus jėgą, galimybes, juk žmonės daug rašo ir kalba apie kūno galimybes, bet šioje sistemoje aš realiai pamačiau kažką nepaaiškinama.

Aš nesupratau, kaip už mane gali būti stipresnė mergina. Tai labai motyvuoja, verčia siekti geresnių rezultatų. Galima vardinti daug treniravimosi pliusų ir priežasčių, kodėl verta ateiti į užsiėmimus, bet pasakysiu, kad kiekvienas „Belojar“ sistemos treniruotėse gali rasti mažą dėlionės dalį, kurios jam galbūt trūksta, kad pasiektų savo tikslą.

Informacijos šaltinis čia