Yummies Vaikams 240 tablečių

Yummies
Kaina:  €0.00
Reference: 2-007


Vitaminai ir mineralai – sveikatos abėcėlė, teisingos medžiagų apykaitos pagrindas, todėl labai svarbu jų vartoti laiku ir pakankamai. Tačiau dėl nesveikos mitybos, blogos ekologijos ir nepakankamo buvimo gryname ore vaikams dažnai išsivysto hipovitaminozė..

Vyšniomis ir tropikų vaisiais kvepiantys „Skanūs vaikų vitaminai“ aprūpins vaiką būtinais vitaminais ir mineralais, atitinkančiais jo amžių ir augančio organizmo poreikius. Tam, kad vaikas gerai vystytųsi fiziškai ir protiškai, juos reikia vartoti nepriklausomai nuo metų laiko.

Vitaminai A ir D reikalingi vaiko augimui ir vystymuisi, stiprina regėjimą ir organizmo pasipriešinimą bet kokiai infekcijai, reguliuoja fosforo-kalcio apykaitą, gerina kalcio įsisavinimą ir jo pernešimą į įvairius organus, neleidžia atsirasti rachitui.
B grupės vitaminai teigiamai veikia nervų ir širdies-kraujagyslių sistemą, stiprina fizinę ištvermę ir atmintį.
Vitaminas E – antioksidantas, saugo organizmą nuo laisvųjų radikalų, palaiko gerą nervų sistemos ir raumenų būklę, padeda įsisavinti riebaluose tirpstančius vitaminus (pvz., vit. A).

Kalcis svarbus kaulų formavimuisi ir dantų mineralizacijai, stiprina raumenis, dalyvauja kremzlinio audinio susidaryme, reikalingas normaliam kraujo krešėjimui. Trūkstant organizme kalcio, vystosi osteoporozė, rachitas.

Kalis stiprina širdies raumenį, reguliuoja raumenų susitraukimą ir nervinių impulsų perdavimą, palaiko vandens-druskų balansą.
Geležis yra svarbi audinių deguonies apykaitoje, atneša organizmo ląstelėms deguonį, didina gyvybinę energiją ir stiprina imunitetą, užkerta kelią anemijos vystymuisi.

Jodas reguliuoja skydliaukės ir hipofizės veiklą, yra skydliaukės hormonų struktūrinis komponentas. Jei trūksta jodo, sutrinka vaiko centrinės nervų sistemos veikla, vystosi kretinizmas ir endeminis gūžys..

„Skanūs vaikų vitaminai“ – skanus ir labai reikalingas kasdienės vaikų mitybos papildas:

• netekus vitaminų ir mineralų kartu su skysčiais (vėmimas, viduriavimas, per didelis prakaitavimas);
• sergant įvairiomis lėtinėmis ligomis;;
• naudingas laikantis gydomųjų dietų;;
• gerina fizinį ir protinį aktyvumą.

Pirkti iš GAMINTOJO

Gaukite pirkejo kodą nemokamai! ir -20% nuolaida !


Kontaktai:

Tel.nr: 8-673-70707

info@koralinis.lt

Coral Club Produkcija

  • Natūralūs maisto papildai
  • Ekologoškos valymo priemonės
  • Kosmetika
Info:
Tapkite nemokamai Coral Club 
 Koralinis Klubas nariu
ir gaukite nuolaidą -20% !
Registruotis                                  
© Copyright www.koralinis.lt  All Rights Reserved.