Ultimate 120 tablečių

Ultimate
Kaina:  €0.00
Reference: Vitaminai"Altimeitas" – idealiai subalansuotas vitaminų, mineralų ir augalinių komponentų kompleksas. Jis padeda kompensuoti naudingųjų medžiagų trūkumą, užkirsti kelią avitaminozei vystytis, sunorminti gyvybiškai svarbių organų ir sistemų veiklą..
Antioksidantai vitaminai A, E, C padeda organizmui priešintis infekcijoms, gerina medžiagų apykaitą, lėtina senėjimo procesus..
Vitaminas D ir kalcis skatina fosforo ir kalcio apykaitą, padeda augti ir atsistatyti kauliniam audiniui, užkerta kelią rachitui ir osteoporozei..

B grupės vitaminai įeina į sudėtį fermentų, kurie dalyvauja ląstelių deguonies apykaitos ir baltymų sintezės procesuose, reguliuoja nervų sistemos veiklą ir virškinimo organų funkcijas, gerina kraujo apytaką, stiprina dėmesio koncentraciją ir atmintį. Cholinas gerina smegenų veiklą ir atmintį, dalyvauja baltymų sintezėje ir lipidų apykaitoje..

Cinkas aktyvina organizmo imunines reakcijas, skatina angliavandenių ir riebalų apykaitą, yra būtinas normaliam lytinių liaukų vystymuisi ir funkcionavimui, teigiamai veikia gydant odos ligas..
Geležis aprūpina organus ir audinius gyvybiškai būtinu deguonimi, atlieka svarbų vaidmenį gaminant eritrocitus..
Jodas svarbus skydliaukės veiklai, aktyvina kai kuriuos fermentus, skystina kraują. Dėl jodo stygiaus vystosi endeminis gūžys, silpsta protiniai gebėjimai..

Selenas rūpinasi organizmo detoksikacija ir antioksidacine apsauga, neleidžia sunkiesiems metalams varginti širdies raumens..
Kajeno paprikos, ramunėlių žiedai, saldymedžių šaknys, erškėtuogės gerina apetitą ir virškinimą, normalizuoja medžiagų apykaitą, mažina spazmus ir gerina tulžies išsiskyrimą..

Į Altimeito sudėtį įeina visi būtini komponentai, normalizuojantys kraujotakos ir nervų sistemos veiklą, hemopoezės ir virškinimo procesus, puoselėja odą ir plaukus. Aktyvieji produkto komponentai:

• reguliuoja vitaminų ir mineralų pusiausvyrą organizme;;
• normalizuoja virškinimo, kraujotakos ir imuninės sistemų veiklą;
• užkerta kelią osteoporozei, rachitui atsirasti;;
• gerina darbingumą ir organizmo gyvybinį aktyvumą.

Sudėtis: vitaminai A, D3, E, C, B1, B2, B5, B6, B12, pantoteno rūgštis, nikotinamidas, folio rūgštis, biotinas, cholinas, inozitolas, mineralai: kalcis (karbonatas/fosfatas), magnis (oksidas), cinkas (gliukonatas), manganas (gliukonatas), geležis (fumaratas), varis (gliukonatas), jodas (kalio jodidas), molibdenas (natrio molibdatas), selenas (L-selenometioninas), chromas (pikolinatas), kalis (chloridas), paraamino benzoinė rūgštis, vienametės paprikos, vaistinių ramunėlių žiedai, paprastųjų saldymedžių šaknys, paprastųjų erškėčių uogos; pagalbiniai komponentai. 

Pirkti iš GAMINTOJO

Gaukite pirkejo kodą nemokamai! ir -20% nuolaida !


Kontaktai:

Tel.nr: 8-673-70707

info@koralinis.lt

Coral Club Produkcija

  • Natūralūs maisto papildai
  • Ekologoškos valymo priemonės
  • Kosmetika
Info:
Tapkite nemokamai Coral Club 
 Koralinis Klubas nariu
ir gaukite nuolaidą -20% !
Registruotis                                  
© Copyright www.koralinis.lt  All Rights Reserved.