Microhydrin

  • Microhydrin
Kaina:  €0.00
Reference: Antioksidant


Mikrohidrinas – galingas antioksidantas, aktyviai slopinantis laisvųjų radikalų poveikį ir maksimaliai apsaugantis organizmą net nuo pačių agresyviausiųjų. Didina ištvermę ir darbingumą, stiprina imunitetą, lėtina senėjimo procesus, papildo organizmo energinius resursus. 

Šis preparatas stiprina ištvermę fizinių krūvių metu, sportuojant ar sunkiai dirbant. Pavartojus šio unikalaus produkto tik savaitę, iki 24 % sumažėja pieno rūgšties lygis, greitėja jos pašalinimas iš raumenų, todėl po krūvio raumenys greičiau atsistato. Jis slopina skausmą, didina raumeninio audinio stangrumą ir tonusą, padeda lengviau ištverti labai didelius krūvius. Todėl Mikrohidrinas ypač populiarus tarp sportininkų. 

Aprūpindamas organizmą stipriausiu antioksidantu, Mikrohidrinas didina ląstelinės energijos, kuri gaminama mitochondrijose skaidant baltymus, riebalus ir angliavandenius, sintezę. Elektronai, išsilaisvinę šio proceso metu, pernešami į visas ląsteles ir dalyvauja ląstelių kvėpavimo procesuose, redukuodami aktyvias ATP-NADP formas, kurios stiprina visą organizmą. Tai labai svarbu, nes pakankamos energijos atsargos užtikrina fizinį ir protinį darbingumą, skatina pažeistų organų ir audinių regeneraciją, medžiagų apykaitą. Produktas ypač svarbus kovojant su patogeninėmis bakterijomis ir ligomis. 

Aktyviai slopindamas laisvųjų radikalų poveikį, šis antioksidantas neleidžia oksiduotis sveikoms ląstelėms ir atkuria organizmo šarminę aplinką, padeda intensyviau prisotinti kraują deguonimi. Būtent šarminėje aplinkoje ląstelė geriau ir greičiau įsisavina deguonį, taigi gerėja ląstelės mityba ir medžiagų apykaita. Todėl siekiant sustiprinti organizmą labai svarbu aprūpinti kraują deguonimi. 

Taip pat produktas gerina tarpląstelinio skysčio biologines savybes ir paviršiaus įtempimą, o tai akivaizdžiai didina ląstelių hidrataciją ir jų gebėjimą geriau įsisavinti maisto medžiagas. 

Mikrohidrinas energetiškai palaiko: 
• imuninę sistemą, stiprindamas pasipriešinimą virusams ir bakterijoms; 
• širdies ir kraujagyslių sistemą, gerindamas ląstelių mitybą ir medžiagų apykaitą; 
• virškinimo sistemą, padėdamas geriau įsisavinti maisto medžiagas; 
• raumenų sistemą, gerindamas raumenų stangrumą ir tonusą.

Pirkti iš Gamintojo


Kontaktai:

Tel.nr: 8-673-70707

info@koralinis.lt

Coral Club Produkcija

  • Natūralūs maisto papildai
  • Ekologoškos valymo priemonės
  • Kosmetika
Info:
Tapkite nemokamai Coral Club 
 Koralinis Klubas nariu
ir gaukite nuolaidą -20% !
Registruotis                                  
© Copyright www.koralinis.lt  All Rights Reserved.