Colo Vada Plus

Colo Vada organizmo valymas


Programa 2 Colo Vada Plus yra skirta kompleksiniam organizmo valymui. Ji yra sudaryta iš tam tikrų biologiškai aktyvių medžiagų, optimizuojančių valymo procesą ir išsaugančių vitaminų bei mineralų pusiausvyrą, ir rekomendacijų, kaip vartoti šias medžiagas.

• Efektyvi kompleksinė organizmo detoksikacijos ir sveikos vidinės terpės atkūrimo programa. 
• Programą sudaro trys etapai. Ji sudaryta taip, kad žmogus gautų maksimalų sveikatos padidėjimo efektą, tuo pačiu nebūtų sutrikdyta medžiagų apykaita ir įprastas gyvenimo ritmas. 
• Gerina gyvybiškai svarbių organizmo sistemų darbą, didina energingumą, darbingumą, gerina gyvybinį tonusą.   

Pagrindiniai komponentai: 

I etapas – organizmo paruošimas valymui. Produktai, skirti šiam laikotarpiui, normalizuoja virškinamojo trakto darbą, koreguoja vitaminų ir mineralų balansą.   
II etapas – virškinamojo trakto valymas. Pagrindinis šio etapo komponentas – milteliai Colo-Vada Mix – į jų sudėtį įeinančių augalinių skaidulų ir kaolino dėka saugiai ir efektyviai  išvalo žarnyną. Tuo pačiu šie komponentai suteikia sotumo jausmą ir sumažina alkį, kas leidžia lengvai įveikti mitybos ribojimo sąlygą. 
III etapas – normalaus virškinamojo trakto darbo ir žarnyno mikrofloros atstatymas. Į šio etapo komplektą įeina virškinimo fermentų kompleksas ir daugiau probiotikų (bifidobakterijų ir pieno rūgšties bakterijų). 

Kaip vartoti:

Komplektas 1 – po 1 pakelį 2 kartus per dieną valgio metu 7 dienas.
Komplektas 2 – po 1 pakelį 2 kartus per dieną 4 dienas. Miltelius vartoti po 1 pakelį 4 kartus per dieną (atskirai nuo komplekto 2) 4 dienas.
Komplektas 3 – po 1 pakelį 2 kartus per dieną valgio metu 3 dienas.

Sudedamosios dalys: 

Komplektas 1 – Ultimate, vitaminas С, Cascara Sagrada, Black Walnut Leaves, Alfalfa, Combination Two, Mega Acidophilus. 
Komplektas 2 – Ultimate, vitaminas С, Cascara Sagrada, Black Walnut Leaves, Alfalfa, Combination Two, Mega Acidophilus. Milteliai Colo-Vada Mix. 
Komplektas 3 – Ultimate, vitaminas С, Cascara Sagrada, DigestAble, Alfalfa, Mega Acidophilus. 
Pagaminta JAV.


Produkcija

  • Natūralūs maisto papildai
  • Ekologoškos valymo priemonės
  • Kosmetika
Info:
Tapkite nemokamai 
 Koralinis Klubas nariu
ir gaukite nuolaidą -20% !
© Copyright www.koralinis.lt  All Rights Reserved.