Colo Vada Plus

Colo Vada organizmo valymas
Kaina:  €0.00
Reference: Detox


Kompleksiškai valant organizmą (dietos, badavimas ir t. t.) galima rinktis Program 2 Colo-Vada Plus. Ji rekomenduoja, kokia seka ir kokius produktus reikėtų vartoti, norint išvalyti organizmą bei išsaugoti vitaminų ir mineralų balansą. 

Programa skirta 14 dienų ir susideda iš 3 etapų. Ji padeda pašalinti šlakus, pagerinti virškinamojo trakto veiklą, išsaugoti naudingąją žarnyno mikroflorą, normalizuoti vitaminų ir mineralų balansą dietos metu, kadangi aprūpina organizmą naudingosiomis medžiagomis, ir veiksmingai sumažinti nemalonius pojūčius. 

1 etapas PASIRENGIMAS – 7 dienos Pirmam programos etapui skirti 14 paketėlių Nr.1. Viename paketėlyje yra: altimeito, mega acidofilo, vitamino C, liucernos, amerikinio šaltekšnio, vaistažolių rinkinys Nr. 2, juodojo riešutmedžio lapų. 

2 etapas VALYMAS – 4 dienos Antram etapui skirti 8 paketėliai Nr. 2 ir 16 paketėlių „Colo-Vada Miks“ miltelių. Kiekviename paketėlyje Nr. 2 yra: altimeito, mega acidofilo, vitamino C, liucernos, amerikinio šaltekšnio, vaistažolių rinkinys Nr. 2, juodojo riešutmedžio lapų. 

3 etapas ATSTATYMAS – 3 dienos Trečiam etapui skirti 6 paketėliai Nr. 3: altimeitas, mega acidofilas, vitaminas C, liucerna, amerikinis šaltekšnis, enzimatikas. 

Produktas Program 2 Colo-Vada Plus: 
• detoksikuoja; 
• laisvina vidurius; 
• varo kirminus ir veikia kaip priešmikrobinė priemonė; 
• normalizuoja virškinamojo trakto mikroflorą ir virškinimą; 
• stiprina organizmą ir veikia kaip antioksidantas. 

Amerikinis šaltekšnis – vidurių laisvinamoji priemonė, šalina šlakus, formuoja minkštas, nesukeliančias dirginimo išmatas, lengvina tuštinimąsi ir užtikrina jo reguliarumą. 

Juodojo riešutmedžio lapai naikina daugelio rūšių kirminus, veikia antibakteriškai, slopina daugelio rūšių kirminų gyvybines funkcijas, užkerta kelią rūgimo ir puvimo procesams žarnyne, švelniai veikia kaip laisvinamoji priemonė. 

Altimeitas – subalansuotas vitaminų ir mineralų šaltinis. Kompensuoja naudingųjų elementų stygių, optimizuoja medžiagų apykaitą. 

Liucerna yra augalinės kilmės proteino, vitaminų, mineralų, kitų biologiškai aktyvių medžiagų šaltinis. Stiprina visą organizmą, suriša cholesterolį, užkerta kelią įvairių formų mažakraujystei vystytis. 

Antrojo programos etapo pagrindinis komponentas – „Colo-Vada Miks“ milteliai yra maistinių skaidulų šaltinis. Sumaišyti su vandeniu ar sultimis, šie milteliai išbrinksta ir išvalo žarnyną. Į miltelių sudėtį įeina kaolino, kuris veikia kaip absorbentas, surišantis didelius užsistovėjusio žarnyno turinio kiekius, juos suminkštindamas ir aptraukdamas gleivėmis. Išjudintos masės lengvai pašalinamos iš organizmo. Kaolinas absorbuoja 40 kartų didesnį už save toksinių medžiagų kiekį. 

Vaistažolių rinkinys Nr. 2 veikia kaip detoksikuojamoji, priešuždegiminė ir antiparazitinė priemonė. Augalinių komponentų kompleksas aktyviai stimuliuoja sekrecinę ir motorinę virškinamojo trakto funkcijas, pagerina kepenų veiklą, užtikrina bendrą organizmo detoksikaciją, slopina uždegiminius procesus. 

Paskutiniame etape atkuriama normali virškinamojo trakto veikla ir žarnyno mikroflora. Natūralių probiotinių kultūrų (bifido- ir laktobakterijų) kompleksas, įeinantis į Mega Acidofilo sudėtį, padeda atkurti žarnyno gerąją florą, dalyvauja vitaminų sintezėje, gerina virškinimą ir maisto medžiagų įsisavinimą, reguliuoja žarnyno peristaltiką. „Enzimatikas“ papildo virškinimo fermentų (amilazės, proteazės, lipazės, bromelaino ir kt.) trūkumą, gerina maisto medžiagų skaidymą ir įsisavinimą, normalizuoja virškinimo sistemos veiklą.

Pirkti iš GAMINTOJO

Gaukite pirkejo kodą nemokamai! ir -20% nuolaida !


Kontaktai:

Tel.nr: 8-640-55000

info@koralinis.lt

Coral Club Produkcija

  • Natūralūs maisto papildai
  • Ekologoškos valymo priemonės
  • Kosmetika
Info:
Tapkite nemokamai Coral Club 
 Koralinis Klubas nariu
ir gaukite nuolaidą -20% !
Registruotis                                  
© Copyright www.koralinis.lt  All Rights Reserved.