Ca-Mg Complex

Ca_Mg
Kaina:  €0.00
Reference: CalcisMag


Organinės kalcio ir magnio druskos kartu su sinerginėmis medžiagomis, padedančiomis pasiekti aukštą bioprieinamumą ir maksimalų įsisavinimą. Produktas pasižymi įvairiapusiu poveikiu, teigiamai veikia praktiškai visus medžiagų apykaitos procesus, atstato rūgščių ir šarmų pusiausvyrą.

Organinės formos kalcis ir magnis (citratai ir malatai) lengvai įsisavinami, įsisavinimo proceso metu mažiau konkuruoja su kitais mineralais, o jų santykis produkte yra tokių proporcijų, kurios reikalingos teisingai šių elementų sąveikai.

Pirmiausia kalcis ir magnis yra būtini normaliam širdies ir kraujagyslių sistemos darbui ir nervinių impulsų perdavimui nervų sistemoje. Jie dalyvauja kaulinio audinio ir kremzlių formavimesi.

Boras, silicis, vitaminai K2 ir D3 turi sinerginį poveikį kalciui ir magniui – gerina jų įsisavinimą ir apykaitą visuose organuose ir audiniuose.

Boras padeda sintezuoti vitaminą D, kuris būtinas kalcio įsisavinimui, taip pat dalyvauja ląstelių membranų statyboje ir parathormono, pagrindinio kalcio ir fosforo apykaitos kauliniame audinyje ir organizme reguliatoriaus, sintezėje.

Silicis būtinas pagrindinių jungiamojo audinio baltymų sintezei, gerina kaulų mineralizacijos procesą, stiprina kremzles ir raiščius.

Vitamino K2 vaidmuo ypatingai svarbus – jis padeda kalciui „teisingai“ įsikomponuoti į kaulinį audinį. Šis vitaminas dalyvauja specialaus baltymo, kuris išneša kalcio perteklių, nusėdusį ant kraujagyslių sienelių, sintezėje ir stimuliuoja baltymo osteokalcino, kuris suriša kalcį kauluose, aktyvumą.

Vitaminas D3 palaiko optimalų kalcio kiekį kraujyje, gerina kalcio įsiurbimą plonojoje žarnoje ir jo transportavimą iš kraujo į kaulus, būtinas kaulų ir dantų sveikatai.

Pirkti iš GAMINTOJO

Gaukite pirkejo kodą nemokamai! ir -20% nuolaida !


Kontaktai:

Tel.nr: 8-673-70707

info@koralinis.lt

Coral Club Produkcija

  • Natūralūs maisto papildai
  • Ekologoškos valymo priemonės
  • Kosmetika
Info:
Tapkite nemokamai Coral Club 
 Koralinis Klubas nariu
ir gaukite nuolaidą -20% !
Registruotis                                  
© Copyright www.koralinis.lt  All Rights Reserved.