Black Walnut Leaves

Black Walnut Leaves
Kaina:  €0.00
Reference: BlackWalnut


Juodasis riešutas labai vertinamas savo tėvynėje – Šiaurės Amerikoje. Mat jo sudėtyje gausu veiksmingų natūralių medžiagų: polifenolų, juglono, vitaminų C, B1, B6, P, E, karoteno, eterinio aliejaus, organinių rūgščių, rauginimo medžiagų ir kt. Svarbu atkreipti dėmesį, kad juglono ir polifenolo koncentracija juodojo riešutmedžio lapuose 2–4 kartus didesnė nei graikiniame riešute. Juodasis riešutas vartojamas kirminams išvaryti, sutrikus virškinamojo trakto veiklai, sergant lėtine egzema ar diateze. Taip pat jis vartojamas organizmui valyti ir sveikatinti. 

Juodojo riešutmedžio lapai – natūralus produktas, turintis antihelmintinį, antibakterinį ir priešuždegiminį poveikį. Rekomenduojamas vyresnio amžiaus žmonėms, kuriuos vargina vidurių užkietėjimas. 

Juglonas – svarbiausia ir ypač vertinga juodojo riešuto aktyvioji medžiaga. Iš 500–700 kg gamtinės žaliavos išgaunama vos 100 g juglono! Veikdamas kaip laisvinamoji priemonė užkietėjus viduriams, normalizuoja žarnyno veiklą. Aktyviai kovoja su bakterijomis, grybeliais ir helmintais. Dar Hipokratas jį vartojo kirminams išvaryti. Šiaurės ir Pietų Amerikos liaudies medicina dar ir šiandien juodojo riešutmedžio lapus vartoja askaridėms ir kaspinuočiams iš organizmo išvaryti. 

Flavonoidai turi antioksidantinių ir spazmolitinių savybių, atpalaiduoja lygiuosius raumenis. 

Linoleno rūgštis aktyviai dalyvauja riebalų skaidymo procesuose, mažina žemo tankio cholesterolio kiekį, kuris yra viena iš aterosklerozės ir kepenų suriebėjimo priežasčių. Linoleno rūgštis labai svarbi žmogaus organizmui, jos yra ląstelės apvalkale, nervinėse skaidulose ir akies tinklainėje. Šios rūgšties žmogaus organizmas nesintetina, todėl jos reikia gauti su maistu. 

Taninai (rauginimo medžiagos) veikia gleivines, slopindami sudirgimą, gerina audinių tankumą, veikia priešuždegimiškai. Taninai formuoja nelaidžią plėvelę, kuri saugo gleivinę nuo tolimesnio infekcijos plitimo, spartina jos sveikimą. 

Pagrindinės Juodojo riešutmedžio lapų produkto veiklos kryptys: 
• antihelmintinė; 
• antibakterinė; 
• švelni vidurių laisvinamoji; 
• priešuždegiminė; 
• antioksidantinė. 

Pirkti iš GAMINTOJO

Gaukite pirkejo kodą nemokamai! ir -20% nuolaida !


Kontaktai:

Tel.nr: 8-673-70707

info@koralinis.lt

Coral Club Produkcija

  • Natūralūs maisto papildai
  • Ekologoškos valymo priemonės
  • Kosmetika
Info:
Tapkite nemokamai Coral Club 
 Koralinis Klubas nariu
ir gaukite nuolaidą -20% !
Registruotis                                  
© Copyright www.koralinis.lt  All Rights Reserved.